Architecten Limburg

Limburg isoleert heeft een lijst met geregistreerde architecten opgesteld die de vermelding op onze website waard zijn. In alfabetische volgorde staan hier alle architecten vermeld die de engagementsverklaring hebben ondertekend.

Lilburg Isoleert

Abels Roland
Architect
Schaluin 60
3200 Aarschot
016/567709
architect.abels@skynet.be

Akkermans Geert
Architect Akkermans Geert
De Hutten 84
3600 Genk
0485/708522
mail@arch-ag.com

Baelen Prosper
A-Ateljee bvba
Koerselse Steenweg 36 – 1
3580 Beringen
011/458565
info@a-ateljee.be

Beerten Sylvie
Dillenburgstraat 34
3290 Diest
013-33 64 29
sylvie.beerten@skynet.be

Benaets Hannes
A33 Architecten
Oudeputstraat 31
8730 Oedelem
hannesbenaets@gmail.com

Berger Erwin
Architect Berger Erwin + atriumarchitecten bvba
Drossaardplein 10 b 4
3990 Peer
011/791160
erwin.berger@pandora.be

Bloemen Jan
Casacosmos – Architecten
Manteliusstraat 42
3500 Hasselt
0496/371684
jan@casacosmos.be

Bresseleers Gie
Architect
Hans Memlingstraat 1
2900 Schoten
03/6468177
gie@giebresseleers.be

Bricteux
Architectenbureau Bricteux
Mispelaarstraat 30
3600 Genk
089/751228

Broekx Steven
Mekers-Broekx Architecten
Koningin Astridlaan 71 / 1
3500 Hasselt
0485-85 93 91
sb@mekersbroekx.be

Buekers Eric
Lindestraat 19
3540 Herk-de-Stad
013-55 23 50
buekers.eric@telenet.be

Bukenbergs Luc
Architectenbureau Bukenbergs
Petrarcastraat 80
3580 Beringen
0475/671193
lukbukenbergs@skynet.be

Christoffels Luc
Architecten Christoffels & Sannen
Bessemerstraat 151
3620 Lanaken
089/71 15 58
info@christoffels-sannen.be

Claes Frank
Architectenbureau K5 BVBA
Boekhoutstraat 8
3890 Gingelom
011/486857
f.claes@archk5.be

Claesen Bart
Acaciastraat 113
3500 Hasselt
011/720023
bclaesen@hotmail.com

Cox Paul
Architectenbureau Paul cox
Nieuwstraat 17
3910 Neerpelt
011/648120
paul.cox@virusfree.be

Craps Tony
Architecten Bureau
Heikant 69
2450 Meerhout
014/301904
0495/100484
tonycraps@skynet.be

Cretskens Jan
Creja Architectenbureau BVBA
Waterlozestraat 63
3511 Hasselt – Stokrooie
0496/462819
info@crejaarchitectuur.be

Custers Lieve
Lieve Custers Architect
Vander Elststraat 41
3970 Leopoldsburg
0478/900522
lieve_custers@mail.com

De Backker An
Stw op Merksplas 28
2300 Turnhout
0478/441257
an_de_backker2@hotmail.com

De Krem Debby
Stevoortse Kiezel 287
3512 Stevoort
0478/267500
debby.de.krem@telenet.be

De Ridder Els
Architect
Lievevrouwestraat 66
2520 Ranst
03/2264939
els.de.ridder@skynet.be

Decabooter Olga
Berkenstraat 17
3545 Halen
013-46 23 17
olga.decabooter@skynet.be

Decoutere Jean
Architectenburo Decoutere bvba
Dorpsplein 7 bus 6
3520 Zonhoven
011/813273
decoutere@gmail.com

Decsi Jessi
Berkenlaan 14
3940 Eksel
011/637930
0477/670852
info@jessidecsi.be

Dejaeger Pascale
Architectenbureau Favoreel-Dejaeger
IJzerbron 69
3700 Tongeren
012-26 33 30
pascale.dejaeger@dfmoffice.be

Dezittere Sven
Dezittere Sven
Blijde Inkomststraat 134 b 1
3000 Leuven
016/232206
0475/282206
arch.sven@dezittere.be

Dobbels Filip
Kronos architectuur
Tiensestraat 236
3000 Leuven
0474/664474
info@kronos-architectuur.be

Donvil Jules
Studie & Ontwerpbureau
Leeuwerweg 140
3803 St. Truiden
011/685835
donviljules@skynet.be

Driesen Nicole
Architectenbureau Do Modus bvba
Bokrijkseweg 3
3520 Zonhoven
011/818861
info@domodus.be

Driesmans Dirk
Q-BUS Architectenbureau bvba
G. Gezellelaan 70/1
3550 Heusden-Zolder
011/371212
dirk.driesmans@q-bus.net

Driessen Sus
Sus Driessen architectuur bvba
Dorpsstraat 7
3500 Hasselt
011/743494
sus.driessen@pandora.be

Drossaert Anton
Kounterstraat 43
3620 Lanaken
089-24 61 62
0499-734 807
anton.drossaert@telenet.be

Dubois Aurelie
Eikenenweg 53
3520 Zonhoven
0496-76 48 22
aurelie.dubois@telenet.be

Fafchamps Emmanuel
EF Architecture
Kultjen 8
3791 Voeren
043/810519
emmanuelfafchamps@skynet.be

Favoreel Evie
Archi – F architectenbureau
Moestuinstraat 7
3582 Koersel
0477/607719
info@archi-f.be

Frederix Rudi
F2a BVBA
Ubbelstr 146
3550 Heusden – Zolder
011/536964
info@F2A.be

Fredricx Dirk
De Architectengroep bvba
Luikersteenweg 144
3500 Hasselt
014/592600
fredricx@dearchitectengroep.be

Gabriels Marij
Eco Architecten
Prinsenstraat 9
3500 Hasselt
011-87 14 25
ecoarchitecten@scarlet.be

Gabriels Dominique
Architect
Mussenburgstraat 33
3960 Bree
089/461072
gabriels.dominique@pandora.be

Garcia David
D°Sign architecten
P. Valentinuslaan 5/2
3500 Hasselt
0474/364485
info@dsign-architecten.be

Gebruers Kristine
Vreyshorring 138 A
3920 Lommel
011-55 12 46
0485-64 54 38
kristine.gebruers@gmail.com

Ghysbrechts Christel
RE.AR.CHI
De schabben 23
3511 Stokrooie
011/242824
rearchi@telenet.be

Gielen Anja
De Scheuten 12
3971 Heppen
011-39 34 74
anja.gielen@scarlet.be

Gielen Ismael
Architect Ismael
Groenstr 69A
3730 Hoeselt
0486/104901
info@ismaelgielen.be

Gielen Didier
Architectenbureau Gielen BVBA
Martelarenlaan 30
3500 Hasselt
011/210362
arch.didier.gielen@telenet.be

Gijbels Andy
Nano Architecten
Moverkensstraat 4
3520 Zonhoven
0499/468826
andy@nano-architecten.be

Gijsenberg Joris
Architectenbureau Joris Gijsenberg BV-BVBA
St. Pietersstraat 7
3300 Tienen
016/813491
info@jorisgijsenberg.be

Gilissen Danny
Lievehereboomstraat 40
3720 Kortessem
011/376757
dannygilissen@skynet.be

Goyens Peter
Peter Goyens A & E bvba
Carnegielaan 20 B
3500 Hasselt
011-22 92 88
peter.goyens@telenet.be

Hendrickx Joris
Energie – Studiebureau
Schoterheide 32
3980 Tessenderlo
0479/643096
energiebureau@telenet.be

Hermans Francis
Architectenbureau
Vranksberg 37
3040 Huldenberg
02/6874365
arch.hermans@telenet.be

Heselmans Sylvia
Tessenderlosesteenweg 120
3583 Paal
011/434508
sylviaheselmans@skynet.be

Heyens Jo
Architect
Hoogstraat 314
3665 As
089/657897
Heyensjo@pandora.be

Hoche Guy
Architekt
Borloweg 37
3800 St. Truiden
0475/287084
hoche.guy@telenet.be

Houben Eric
Architect
Huisdriesstraat 11
3600 Genk
0477/424779
eric@architect-houben.be

Houben Jos
Jos Houben Architect
Hasseltweg 132
3600 Genk
089/359756
joshouben@advalvas.be

Hoylaerts Bart
Casa Cosmos
Spaarzaamheidstraat 38
3500 Hasselt
0475/379824
bart@casacosmos.be

Janssen Marc
Janssen Architecten bvba
Dijkstraat 1
3630 Maasmechelen
089/767952
marc@janssenarchitecten.be

Janssen Els
Janssen Architecten bvba
Dijkstraat 1
3630 Maasmechelen
089/767952
els@janssenarchitecten.be

Janssens Bart
Architect Bart Janssens Com V
Hendrik Consciencelaan 12
2980 Zoersel
0485/366191
architect.bartjanssens@telenet.be

Jenzen Wilfried
Claikens Jenzen Architecten BV-BVBA
St. Truidersteenweg 91
3700 Tongeren
012/239604
claikensjenzen@telenet.be

Kindermans Jean-Paul
Architectenbureau K5
Boekhoutstraat 8
3890 Gingelom
011/486857
jpk@archk5.be

Kippers Leander
Leander Kippers Architect
Beskensstraat 98
3520 Zonhoven
0477/199036
leander.kippers@telenet.be

Kwanten Bertine
Architecte
Gerdingerpoort 49
3960 Bree
089/774440
archi.kwanten@skynet.be

Leen Kathia
Kiezel Kleine Brogel 42 b 6
3990 Peer
0479/799848
kathia.leen@skynet.be

Lens Karen
A2D Architects CVBA
Paardenmarktstraat 11
3080 Tervuren
02-766 12 35
karen.lens@a2d.be

Levenstond Mathieu
St. Albanusstr 86
3770 Riemst
012/456487
mathieu.levenstond@telenet.be

Liefsoons Liesbeth
Lummenseweg 110
3580 Beringen
013-78 30 44
liesbeth.liefsoons@telenet.be

Loenders Patricia
Arch. P. Loenders
Meeënheide 138
3600 Genk
089/307805
patricia.loenders@peper-en-zout.be

Loots Sophie
Architectenbureau Loots3
Rijksschoolstraat 24
3920 Lommel
011-72 89 07
info@loots3.be

Luyten Bettina
Schoolstraat 21
3500 Hasselt
0476-47 28 88
info@bettinaluyten.be

Macours Robbert
Architectengroep Macours en Wouters
Toekomststraat 26 bus 1
3500 Hasselt
0479/841419
architectmacours@gmail.com

Maes Sofie
Livin Architecten
Van Haesendoncklaan 18
3500 Hasselt
0485/621744
sofiemaes@livinarchitecten.be

Maussen An
Ir Architect
Reppelerweg 121
3950 Bocholt
0479/795815
info@anmaussen.be

Meertens Egide
Egide Meertens Architect bvba
Ierskruisstraat 60
3770 Riemst
012/453070
info@egidemeertens.be

Mekers Kurt
Mekers Broekx Architecten
Koningin Astridlaan 71 / 1
3500 Hasselt
0497-31 62 28
km@mekersbroekx.be

Melis Jan
Melis Jan & Partners, Ingenieurs en Architecten
Grote Markt 18
2260 Westerlo
014-54 01 92
info@irarch-janmelis.be

Mertens Lies
Architect Lies Mertens
De Merodelei 186
2300 Turnhout
014/700646
0486/410203
info@architectliesmertens.be

Meyvaert Guy
DFM Architectural office
St. Truidersteenweg 30
3700 Tongeren
012/263330
guy.meyvaert@dfmoffice.be

Micheels Philippe
L-Groep
Herckenrodesingel 101
3500 Hasselt
011/260884
phm@l-groep.be

Mingels Lucien
Bloemenstraat 9
3770 Riemst
012/452402
luc.mingels@compaqnet.be

Miniaci Ilaria
Architect Ilaria Miniaci
Weg naar Zwartberg 351 B
3660 Opglabbeek
0494/198904
ilaria.m@scarlet.be

Moons Ronny
Hasseltsebaan 79
3940 Hechtel-Eksel
011-73 41 92
0496-28 50 90
arch.moons@skynet.be

Mussels Saskia
Saskia Mussels Architecten
Ambachtsschoolstraat 27
3500 Hasselt
011/256979
saskia.mussels@trenisto.com

Nijsen Raphael
Architekt Nijsen Raphael
Atheneumstr 43
3970 Leopoldsburg
011/341308
arch.nijsen@scarlet.be

Nivelle
Nivelle Architecten
Tongerse Steenweg 4
3770 Riemst
012/453052
nivelle.arch@telenet.be

Ooms Maarten
Enerdo
Helmstraat 50
3581 Beringen
0471/496869
info@enerdo.be

Paulussen Paula
Oude Molenweg 30
3665 As
089-65 90 44
architectepaulussen@telenet.be

Paulussen Lieve
Kloosterstraat 61/3
2275 Giele
0498/194658
lieve.paulussen@scarlet.be

Pauwels Wendy
Architect
Schoolstraat 15
2490 Balen
0486/410952
pauwels_wendy@telenet.be

Poelmans An
Arch. An Poelmans
Stokerijstraat 8
3500 Hasselt
0476/341972
an.poelmans@poelmans.be

Pouders Martine
Martine Pouders Architect
Oude Heidestraat 2
3920 Lommel
0476/63 76 79
martine_pouders@hotmail.com

Raemen Davy
Architect
Eetseveldstraat 14
3960 Bree
0494/159504
raemendavy@telenet.be

Remels An
Architect
Hasseltse Beverzakstraat 20
3520 Zonhoven
0472/413378
an.remels@telenet.be

Reulens Werner
Architect
Weg Naar As 111/86
3600 Genk
0496/785912
wernermjreulens@skynet.be

Reusen Sabine
Leopoldlaan 18
2400 Mol
0476/315830
sabine.reusen@telenet.be

Rijcken Adrien
Lozenweg 19
3930 Hamont Achel
011/621600
advien.vijcken@skynet.be

Rogmans Sammy
Ececo bvba
Beukenstraat 2/4
3500 Hasselt
0484/823254
info@ececo.be

Ruebens Hanne
Hanne Ruebens
Oude Tramweg 22
3540 Herk-de-Stad
0478/346978
info@hanneruebens.be

Sannen Ann
Architekten Christoffels-Sannen bvba
Bessemerstraat 151
3620 Lanaken
089/71.15.58
info@christoffels-sannen.be

Scaut Michel
Architectenbureau ARDESC
Maarschalk Fochstr 16
3970 Leopoldsburg
011/343287
info@ardesc.be

Schevenels Karl
Architectenbureau D&A
Kerkplein 23
3920 Lommel
011-54 09 86
karl@d-a.be

Schiepers Marcella
Arch Broekx – Schiepers
Maastrichtersteenweg 60
3500 Hasselt
011/321599
info@broekx-schiepers.be

Schrijnemakers Wouter
Kapelveldstraat 2
3500 Hasselt
0472-290 555
info@wouterschrijnemakers.be

Schrooten Ine
Irma Architecten
Vooruitzichtstraat 35
3500 Hasselt
0498-48 21 87
ine.schrooten@telenet.be

Sépulchre Pascale
Architectenbureau Van den Abbeele & Sepulchre bvba
Windmolenstraat 73
3500 Hasselt
011/229160
info@architectenvandenabbeele.be

Servaes Piet
Pi Architecten bvba
Wennel 15
3600 Genk
0478/264851
pi.architecten@telenet.be

Servaes Piet
DLV multiprofessionele ARCHITECTENvennootschap bvba
Rijkelstraat 28
3550 Heusden-Zolder
011/609060
ps@dlv.be

Smeets Jos
Smeets architecten
Lillo Steenweg 2 F
3530 Houthalen-Helchteren
011/57.47.97
0495/505.101
smeetsjos@scarlet.be

Smets Koen
Kanaalstraat 103
3970 Leopoldsburg
0475-67 84 62
info@architectkoensmets.be

Smeyers Gabrielle
Paalse Weg 124
3980 Tessenderlo
013/668807
gvm@ea-pcb.com

Smits Patrick
Smits – Leysen
Diesterstraat 150
3980 Tessenderlo
013/666309
smitsleysen@skynet.be

Sneyers Sonja
Jacobs – Sneyers Arch
Neerstraat 27
3980 Tessenderlo
013/675053
arch@jacobs-sneyers.be

Spaas Francis
Lentestraat 46
3500 Hasselt
011/284148
francis.spaas@pandora.be

Spaas André
Architectuur A. Spaas NV Arteka
Stationsstraat 28
3930 Hamont – Achel
011/446885
info@arteka.be

Spreuwers Robby
Architect
Diestsestraat 39
3470 Kortenaken
011/740369
robby.spreuwers@telenet.be

Strackx Patrick
Architect
Grotstraat 49
3690 zutendaal
089/622097
patrick.strackx@telenet.be

Swinnen Annik
Hospitaalstraat 25
3740 Bilzen
089-51 55 53
swinnen.annik@edpnet.be

Swinnen Wim
Atelier Bast bvba
Kloosterstraat 90
3920 Lommel
011/544363
info@architectwimswinnen.be

Tirmarche Xavier
Steenberg 57
3500 Hasselt
011/315331
tech@xacto.telenet.be

Torfs Tejo
Archburo Torfs BVBA
Baalsebaan 161
3120 Tremelo
016/532059
a1@aeen.be

Ulenaers Lieke
Architect
Molemstraat 70
3960 Bree
089/465009
lydia.ulenaers@skynet.be

Vaes Erwin
Architect
Halvijvers 14
3550 Heusden-Zolder
0473/831088
vaes.erwin2@telenet.be

Van Gompel Judith
A-Ateljee architectenbureau
Koerselsesteenweg 36-1
3580 Beringen
011/458565
info@a-ateljee.be

Van Hees An
A’aksentarchitecten-bureau
Bergestraat 2
3220 Holsbeek
016/443733
avh@aaksent.be

Van Holm Ben
Architectenburo – 08 bvba
De Willeman 43
3510 Kermt
0496/500009
info@architectvanholm.be

Van Steenkiste Hanna
Architectenbureau Van Steenkiste
Leuvensestraat 71
3051 St. Joris Weert
hannavansteenkiste@hotmail.com

Van Wijngaarden Jonatan
Architect Van Wijngaarden
Dorpsstraat 4
3665 As
089/307663
jonatan.vw@belgacom.net

Vancluysen Veerle
Architect
Beatrijslaan 4
3550 Heusden – Zolder
011/538954
veerle.vancluysen@skynet.be

Vanden Ecker Frank
De Gouden Liniaal Architecten
Reinpadstraat 13 b 1 B
3600 Genk
089/503500
frank@degoudenliniaal.be

Vandeplas Suzy
Esdoornstraat 13
2400 Mol
0479-72 77 90
suzy_vandeplas@hotmail.com

Vanhoudt Fons
Architect
Lazarij 185
3500 Hasselt
0496/103645
vanhoudt@telenet.be

Vanmechelen Sofie
Livin Architecten
Van Haesendoncklaan 18
3500 Hasselt
0474/433186
sofievanmechelen@livinarchitecten.be

Vercammen Marleen
Arch. Marleen Vercammen
Firmin Jacobslaan 16 A
3545 Halen
0479/351360
m.vercammen@telenet.be

Verhaegen Griet
Haldertstraat 260
3390 Houwaart
016/502514
griet_verhaegen@scarlet.be

Vermeiren Maryse
Avenirarchitecten
St. Jorislaan 191
3540 Herk-de-Stad
013/551144
info@avenirarchitecten.be

Vermeulen Jente
De Ghellincklaan 12
2200 Noorderwijk
0476/201462
jente_vermeulen@hotmail.com

Vleugels Sandra
Architect
Klein Vennestraat 31
3201 Aarschot
016/564377
sandra.vleugels@telenet.be

Vos Peter
Architectengroup Barchi
Tikkelsteeg 11
3770 Riemst
012/395028
info@barchi.be

Vrancken Sonja
SV Architect
Lupienenstraat 12/22
3600 Genk
0473/228643
sonja_vrancken@hotmail.com

Werck Nancy
Architectenbureau Werck bvba
Billikstraat 7 b2
3511 Hasselt
011/874103
nancy.werck@skynet.be

Willemsens Kim
Irma Architecten
Runkstersteenweg 55
3500 Hasselt
0497-53 47 54
kim.willemsens@telenet.be

Willen Stefan
Willen.architect bvba
Boomsteeg 60
3520 Zonhoven
011/818283
stefan@willen-architect.be

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply